Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
    Strona główna
Domki:
    rodzinne z poddaszem
    rodzinne parterowe
    letniskowe 3-osobowe
    letniskowe 4-osobowe
Pokoje
    2, 3, 4-osobowe
 
 
 
Położenie i atrakcje turystyczne Rowów Oferta wypoczynku nasze domki Ceny dla klientów indywidualnych Plan ośrodka Regulamin Rezerwacja

Zasady obowiązujące podczas pobytu w ośrodku wypoczynkowym "Za Wydmą" w Rowach

 1. Zakwaterowanie w dniu przyjazdu od godz. 14:00 do godz. 20:00.
 2. Uregulowanie płatności za pobyt w dniu zakwaterowania u zarządcy ośrodka.
 3. Zużycie energii elektrycznej – opłata doliczana jest dodatkowo według wskazań licznika 1 kWh = 0,80 zł (dotyczy domków letniskowych trzyosobowych, czteroosobowych oraz domków rodzinnych),
 4. Zużycie wody – opłata doliczana jest dodatkowo według wskazań wodomierza 1 m3 = 13,50 zł (dotyczy domków rodzinnych).
 5. Zwierzęta mogą przebywać w ośrodku z ważną kartą szczepień za dodatkową opłatą 80 zł/7 dni. Wymaga się prowadzania psów na smyczy, w kagańcu oraz do natychmiastowego sprzątania zanieczyszczeń spowodowanych przez zwierzęta na terenie ośrodka.
 6. Parkowanie samochodów na terenie ośrodka jest możliwe tylko na wyznaczonych miejscach.
 7. Wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji klienta z rezerwacji.
 8. W przypadku skrócenia pobytu w ośrodku przez klienta, wpłacona należność za zarezerwowany pobyt nie podlega zwrotowi.
 9. Wykwaterowanie w dniu wyjazdu do godz. 9:00. W miarę możliwości prosimy o zachowanie należytej staranności w utrzymaniu czystości wynajmowanego lokalu w trakcie pobytu , oraz w dniu przekazywania domku kierownikowi ośrodka. Prosimy, aby w dniu wyjazdu pozostawić po sobie porządek i domek w takim stanie, jaki zastali Państwo w dniu przyjazdu.
 10. W przypadku nie respektowania zasad współżycia społecznego (zakłócanie spokoju, dewastacja mienia itp.), zarządca ośrodka ma prawo odmówić dalszego zakwaterowania.
 11. Cisza nocna obowiązuje w godz. 22:00 – 6:00.
 12. W przypadku korzystania ze świetlicy po godzinie 22.00 prosimy o zachowanie zasad „ciszy nocnej” ze szczególną dbałością (świetlica sąsiaduje z pokojami gościnnymi).
 13. Za opiekę nad dziećmi bawiącymi się w świetlicy i na placu zabaw odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie prawni.
 14. Palenie tytoniu w domkach, pokojach (również klatce schodowej) i świetlicy jest zabronione. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w domkach i pokojach grzałek, żelazek elektrycznych oraz innych podobnych urządzeń, które nie stanowią wyposażenia domku i pokoi.
 15. Każdy klient podlega odrębnie przepisom Prawa polskiego oraz przepisom wynikającym z prawa lokalnego.
 16. Na terenie ośrodka recepcja czynna jest:
  • od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-11:00 oraz 16:00-19:00.
  • w soboty w godz. 8:00 – 20:00.
  • w niedziele w godz. 9:00 – 12:00.
 17. W przypadku jakichkolwiek awarii lub innych nagłych wypadków, należy zgłosić je zarządcy ośrodka, a w razie potrzeby powiadomić odpowiednie służby, takie jak: straż pożarna, pogotowie ratunkowe, policja, pogotowie energetyczne i inne.
 18. Zobowiązuje się osoby zakwaterowane w ośrodku do skutecznego zamykania bramy wjazdowej i furtki na klucz w godz. 22:00 – 8:00.